top of page

ZVANU CENTRA PAKALPOJUMI 24/7

Mēs komunicējam tā, lai klients mīlētu Jūs – tikmēr Jūs varat novirzīt enerģiju uz sava uzņēmuma pamatdarbības veikšanu.

kk-hero_edited_edited.png
"Hansapost" logo
"Eesti Mündiäri" logo
"16366 Infotelefon" logo
"Nublu" logo
"Soome Tervisetooted" logo
"Neste" logo
Pakalpojumi

Pakalpojumi

Klientu apkalpošana vai pārdošana pa telefonu, iespējams, nav jūs uzņēmuma pamatdarbība, bet gan veids, kā sasniegt vēlamos mērķus. Uzticieties mums, jo apmācīti un pieredzējuši cilvēki strādās ar Jūsu klientiem - katru dienu, profesionālā līmenī.

Kõrvaklapid

Klientu apkalpošana

Mūsu prioritāte ir saziņa ar Jūsu uzņēmuma klientiem

un to apkalpošana

24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā.

Müügitulemuste graafik

Pārdošana pa tālruni

Mēs strādājam efektīvi un produktīvi Jūsu mērķu labā – Jūs iegūsiet augstākus pārdošanas rādītājus
un apmierinātākus klientus.

Kāpēc Contactic?

Zvanu centra speciālisti

Gan klientu apkalpošanu, gan pārdošanu pa telefonu veic jomas eksperti, kuri ikvienā situācijā prioritātē izvirza klienta vajadzības un apmierinātību.
Uz rezultātiem un kvalitāti orientēta pārdošanas komanda var tikt galā ar jebkuru zvanu. Visos birojos ir savs pārdošanas treneris un komandas vadītājs, kas nodrošina, ka zvani tiek veikti profesionāli un efektīvi.

Pieredze

Mums ir pieredze dažādu klientu apkalpošanas un telemārketinga risinājumu izveidē, ieviešanā un praktizēšanā. Ilgstoša darbība Baltijas tirgū mums ir devusi lielu pieredzi dažādu sarežģītības līmeņu pārdošanas jomās.
Mūsu pakalpojumus izmanto vairāk nekā 50 vietējie un starptautiskie uzņēmumi.

Nepārtrauktas apmācības

Lai uzturētu augstu servisa līmeni, mācīšanās un sevis pilnveidošana ir būtiska gan telemārketinga, gan klientu apkalpojošo darbinieku nodaļai. Apmācībās tiek ietvertas profesionālas zināšanas, kas saistītas ar pakalpojumu sniegšanu, kā arī runas prasmes pilnveides un komunikācijas apmācības.

Kvalitāte, godīgums un ātrums

Pakalpojuma kvalitāte un saturs ir pārbaudāms, un mūsu sniegtā informācija - godīga. Mēs apkalpojam Jūsu klientus atbilstoši jaunākajai sniegtajai informācijai. Tas nodrošina, ka visas izmaiņas nekavējoties sasniedz mūsu darbiniekus, un ziņa, kas nonāk pie klienta, vienmēr ir pareiza.

Rezultāti

Jūsu pārdošanas rezultāti ievērojami uzlabosies, pateicoties mūsu ekspertu zināšanām un pārdošanas stratēģijām. Mēs garantējam efektīvu laika izmantošanu un labākos pārdošanas rezultātus.

Pārskati

Statistika un informācija par zvanu skaitu minūtēs, sarunu ilgumu un citiem parametriem regulāri nonāk Jūsu e-pastā.

Atsauksmes

Atsauksmes

Paldies par atsauksmēm, dārgie klienti!

"16366 Infotelefon" logo

"Atšķirībā no citiem zvanu centriem, Kontaktu centra attieksme ir saglabājusies cilvēcīga, saprotoša un operatīva arī pret mazākiem sadarbības partneriem."

- Kliendihalduse OÜ, infoteenus 16366

"Hansapost" logo

"Kontaktu centra komanda ir parādījusi sevi kā profesionālu partneri, ar kuru sazināties ir viegli un rezultāti ir labi."

- Hansapost

"Eesti Mündiäri" logo

“Elastīgums; sava biznesa partnera interešu ievērošana un iespēja pārrunāt problēmas un rast risinājumus; Kontaktu centrs domā līdzi un piedāvā savus variantus/risinājumus!"

- Eesti Mündiäri

Pievienojis komandai

Pievienojies komandai

Pārdošanas aģents

Pārdošanas aģenta darbs Contactic zvanu centrā ir ideāls veiksmīgas karjeras uzsākšanai, piemērots stabila un ilgtermiņa darba meklētājam - iepriekšējā pārdošanas pieredze nav svarīga, galvenais ir apņēmība un iniciatīva!

bottom of page